ACER NTB Aspire 14 (A14-51M-33LA),Core 3 100U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray NX.KRWEC.00J Acer
ACER NTB Aspire 14 (A14-51M-33LA),Core 3 100U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray NX.KRWEC.00J Acer
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.51 kg |
| EAN: | 4711721049730 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) 16:9 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:9 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Procesor - počet jadier: | 6 |
| Procesor - typ: | Intel Core 3 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Výkon CPU PassMark: | 12608 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.7 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.2 |
| TDP: | 15 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 15.6, 14 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
