DELL Pro 14 Premium PA14250 Copilot+/U7-266V/16GB/512GB SSD/14" FHD+/IR cam/FPR/W11P/3Y ProSpt/šedá 7F3F0 Dell
Dell Pro 14 Premium PA14250|U7-266V|EVO|16GB|512GB SSD|14" FHD+|IR Cam & Mic|FgrPr|3 Cell|noAC|noPCORD|WLAN|vPro|Backlit Kb|W11 Pro|3Y ProSpt
Intel® Core™ Ultra 7 266V, vPro® (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz), EVO Label
16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) 512 GB, TLC, SSD
14", Non-touch , FHD+, 400 nits, 100% sRGB, AG, ComfortView+, Low power, Lightweight, 8MP+IR Cam
Fingerprint Reader, Collaboration Touchpad, WLAN
8MP HDR + IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone
Intel® BE201 Wi-Fi 7 2x2, Bluetooth® 5.4 Technology, Wireless Card No Mobile Broadband Card
Czech/Slovakian battery-saving Mini LED backlit Copilot hotkey zero-lattice keyboard
3-cell, 60Wh, ExpressCharge™, ExpressCharge™ Boost
No AC Adapter
No Power Cord
Windows 11 Pro, Copilot+ PC
Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial
Intel vPro Enterprise Management Enabled
Magnesium
3Y ProSpt
Intel® Core™ Ultra 7 266V, vPro® (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz), EVO Label
16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) 512 GB, TLC, SSD
14", Non-touch , FHD+, 400 nits, 100% sRGB, AG, ComfortView+, Low power, Lightweight, 8MP+IR Cam
Fingerprint Reader, Collaboration Touchpad, WLAN
8MP HDR + IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone
Intel® BE201 Wi-Fi 7 2x2, Bluetooth® 5.4 Technology, Wireless Card No Mobile Broadband Card
Czech/Slovakian battery-saving Mini LED backlit Copilot hotkey zero-lattice keyboard
3-cell, 60Wh, ExpressCharge™, ExpressCharge™ Boost
No AC Adapter
No Power Cord
Windows 11 Pro, Copilot+ PC
Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial
Intel vPro Enterprise Management Enabled
Magnesium
3Y ProSpt
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.34 kg |
| EAN: | 5397321000457 |
| Batéria - počet článkov: | 3 články |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Nie |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (FHD+) |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 266V |
| USB-C: | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Thunderbolt: | Ano |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Počet USB portov (NTB): | 1 |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Výrobca (NTB): | DELL |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
