ACER NTB Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN-74W7),Core Ultra 7 155U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray NX.J3JEC.00F Acer
ACER NTB Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN-74W7),Core Ultra 7 155U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray NX.J3JEC.00F Acer
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core Ultra 7; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core Ultra 7; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky konvertibilné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.27 kg |
| EAN: | 4711721041505 |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Hmotnosť notebooku: | nižšia ako 1.5 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Procesor - počet jadier: | 12 viac |
| Procesor - typ: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Výkon CPU PassMark: | 16158 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.7 |
| TDP: | 15 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
