ACER NTB Extensa 15 (EX215-57-51YJ),i5-13420H,15.6"FHD,8GB,512GB SSD,UHD,W11P,Silver NX.EJ8EC.003 Acer
Extensa 15 (EX215-57-51YJ) - Windows 11 Professional 64-bit - Intel® Core™ i5-13420H - 8 GB DDR5 Memory + N (up to 2x 16GB 4800MHz) - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 300nits - Intel® UHD Graphics - Wifi 6 802.11ax MU-MIMO + BT 5.1 - HD USB TNR Camera with 2Mic. - 2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - TPM 2.0 chip - Copilot Key (AI) - Acer Sense app - 53Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0 - MIL-STD 810H certified - Pure Silver
Operační systém Windows 11 Pro
Procesor Výrobce procesoru Intel®
Typ procesoru Core™ i5
Model procesoru i5-13420H
Rychlost procesoru 2,10 GHz
Jádro procesoru 8jádrový
Procesor Generation 13. gen
Vlákna procesoru 12
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče Intel®
Výrobce grafického řadiče UHD Graphics
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 39,6 cm (15,6")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1080
Standardní obnovovací frekvence 60 Hz
Poměr stran 16:9
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 8 GB
Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 512 GB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Standard Bluetooth
Bluetooth 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ne
Vlastnosti touchpadu
Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Tlačítko Copilot Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 11,50 Hodin
Energie baterie 53 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 65 W
Fyzické charakteristiky
Výška 19,90 mm
Šířka 362,9 mm
Hloubka 237,5 mm
Hmotnost (přibližná) 1,80 kg
Barva výrobku Stříbrná
Smíšený
Obsah balení
Extensa 15 EX215-57-51YJ Notebook
Lithium ION (Li-ion) Baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
Šetrný k životnímu prostředí
Ano
Operační systém Windows 11 Pro
Procesor Výrobce procesoru Intel®
Typ procesoru Core™ i5
Model procesoru i5-13420H
Rychlost procesoru 2,10 GHz
Jádro procesoru 8jádrový
Procesor Generation 13. gen
Vlákna procesoru 12
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče Intel®
Výrobce grafického řadiče UHD Graphics
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 39,6 cm (15,6")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1080
Standardní obnovovací frekvence 60 Hz
Poměr stran 16:9
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 8 GB
Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 512 GB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Standard Bluetooth
Bluetooth 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ne
Vlastnosti touchpadu
Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Tlačítko Copilot Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 11,50 Hodin
Energie baterie 53 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 65 W
Fyzické charakteristiky
Výška 19,90 mm
Šířka 362,9 mm
Hloubka 237,5 mm
Hmotnost (přibližná) 1,80 kg
Barva výrobku Stříbrná
Smíšený
Obsah balení
Extensa 15 EX215-57-51YJ Notebook
Lithium ION (Li-ion) Baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
Šetrný k životnímu prostředí
Ano
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.12 kg |
| EAN: | 4711474602220 |
| Batéria - počet článkov: | 3 články |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Nie |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Procesor (NTB): | Intel Core i5 |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 15" |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| USB-C: | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Vnútorná farba (NTB): | Stříbrná |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 1 |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 8 GB |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Počet USB portov (NTB): | 2 |
| Výrobca (NTB): | Acer |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Copilot+ PC: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
