Acer Veriton X2722GT i5-14500/16GB/512GB/DVDRW/Win11 Pro DT.R5YEC.01W
Veriton X2722G_W_FR180W 82+, 9l SFF - Originální Windows® 11 Professional 64 - Intel Core i5-14400 - H610 chipset - 512 GB M.2 SSD + free 3,5"/2.5" SATA slot - 16GB DDR5 + 2nd free mem slot - DVD±RW - USB kb + mouse, 1xPCIex16(3.0), 1xPCEe x1, HDMI/DP/VGA, USB-C 3.2, 3 x USB 3.2, 4xUSB 2.0, WiFi+BT, TPM v2.0
Operating system Windows 11 Pro 64-bit
CPU and chipset1
Intel® CoreTM i5 14th gen processors
Intel® H610 Chipset
UHD 730
Memory 8 GB DDR5 4800 MHz UDIMM
Up to 32 GB of Dual-channel DDR5 4800 MHz
Storage
512 GB M.2 2280 PCI-E Gen4 SSD
Optical media drive 8X Super-Multi drive, 9.0 mm slim, tray-load
Audio Integrated high-definition sound, 5.1-channel surround sound
Communication
802.11ax/ac/a/b/g/n, Wi-Fi 6E and Bluetooth® 5
Expansion slot(s)
PCIe x16 slot(s): 1
PCIe x1 slot(s): 1
M.2 slot (for SSD): 1
M.2 slot (for WLAN): 1
Commercial features
Kensington lock slot
TPM v2.0 (Trusted Platform Module)
WOL (Wake On Lan)
Dimensions 102.50 (W) x 307.70 (D) x 332 (H) mm (4.04 x 12.11 x 13.07 inches)
Power supply and adapter
180 W PFC, auto-sensing, 80PLUS® Bronze, TFX
System compliance EPEAT® Silver (Spain), GS, ENERGY STAR®
Certification EPEAT Silver, BSMI, CE, FCC, CB
Operating system Windows 11 Pro 64-bit
CPU and chipset1
Intel® CoreTM i5 14th gen processors
Intel® H610 Chipset
UHD 730
Memory 8 GB DDR5 4800 MHz UDIMM
Up to 32 GB of Dual-channel DDR5 4800 MHz
Storage
512 GB M.2 2280 PCI-E Gen4 SSD
Optical media drive 8X Super-Multi drive, 9.0 mm slim, tray-load
Audio Integrated high-definition sound, 5.1-channel surround sound
Communication
802.11ax/ac/a/b/g/n, Wi-Fi 6E and Bluetooth® 5
Expansion slot(s)
PCIe x16 slot(s): 1
PCIe x1 slot(s): 1
M.2 slot (for SSD): 1
M.2 slot (for WLAN): 1
Commercial features
Kensington lock slot
TPM v2.0 (Trusted Platform Module)
WOL (Wake On Lan)
Dimensions 102.50 (W) x 307.70 (D) x 332 (H) mm (4.04 x 12.11 x 13.07 inches)
Power supply and adapter
180 W PFC, auto-sensing, 80PLUS® Bronze, TFX
System compliance EPEAT® Silver (Spain), GS, ENERGY STAR®
Certification EPEAT Silver, BSMI, CE, FCC, CB
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 4.9 kg |
| EAN: | 4711721020944 |
| Optická mechanika (PC): | DVD±RW |
| Grafický výstup DisplayPort (PC): | 1 |
| Prevedenie (PC): | Small Form Factor |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Počet jader procesoru (PC): | 4 |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 1 |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Výrobca (PC): | Acer |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Veľkosť pamäte (PC): | 16 GB |
| USB 3.x Type-A: | 3 |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Operačný systém (PC): | Windows 11 Pro |
| USB 3.x Type-C: | 1 |
| Zdroj W (PC): | 180 |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Určení (PC): | Běžné použití |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 3 roky Carry-in |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| USB 2.0: | 4 |
| Grafický výstup HDMI (PC): | 1 |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Procesor (PC): | Intel Core i5 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
