ADATA HD710P/1TB/HDD/Externí/2.5''/Červená/3R AHD710P-1TU31-CRD
Externý pevný disk ADATA 1TB 2,5" USB 3.1 HD710 Pro, červená AHD710P-1TU31-CRD
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rozhranie:externí USB 3.1; Rýchlosť otáčok (v RPM):5 400
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rozhranie:externí USB 3.1; Rýchlosť otáčok (v RPM):5 400
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4713218460417 |
| Použitie diskov: | externý disk |
| Formát: | 2.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Disk - typ: | HDD externý |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
