ASUS Vivobook 14 M1405NAQ-LY015W, Ryzen 5 150, 14.0˝ 1920 x 1200 WUXGA, UMA, 16GB, SSD 512GB, W11H Asus
ASUS Vivobook 14 (M1405NAQ-LY015W) * armádní standard MIL-STD 810H * klávesnice ASUS ErgoSense * ASUS AI Noise-Canceling * ASUS Antimicrobial Guard Plus * kloub s rozsahem 180° Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen 5 150 (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache) Paměť: 8GB DDR5 na desce + 8GB DDR5 SO-DIMM Počet slotů (celkem/volných): 1x slot DDR5 SO-DIMM (1/0) Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšiřitelné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) 16:9 antireflexní IPS, 60Hz, 300 nitů, 45% NTSC Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M Graphics Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon Web kamera: 720p HD s krytkou Polohovací zařízení: Precision touchpad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ano Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax Dual band 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: * 1x USB 2.0 typu A (rychlost přenosu dat až 480 Mb/s) * 1x USB 3.2 Gen 1 typu C (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) * 1x USB 3.2 Gen 1 typu C s podporou napájení (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) * 2x USB 3.2 Gen 1 typu A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) Další porty: * 1x HDMI 1.4 * 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon Baterie: 42Wh, 3S1P, 3článková Li-ion Napájení: USB-C, 68W AC adaptér Správa zabezpečení: ochrana bootování BIOS uživatelským heslem, Trusted Platform Module (firmware TPM), uživatelské heslo pro nastavení BIOSu, snímač otisků prstů integrovaný v touchpadu Barva: Indie Black Materiál: plast Rozměry: 317,1x222x19,9mm Hmotnost: cca 1,6kg Záruka: 2 roky Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-14-oled-m1405/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.38 kg |
| EAN: | 4711636373524 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 1 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS Vivobook 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,6 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Áno |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 100 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 68 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 222 |
| Šírka (mm): | 317,1 |
| Hĺbka (mm): | 19,9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-150 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,55 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 42 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
