ASUS Vivobook Go 14/E1404FA-EB949W/R3-7320U/14''/FHD/8GB/512GB/AMD int/W11H/Black/2R Asus
ASUS Vivobook Go 14 (E1404FA-EB949W) * armádní standard MIL-STD 810H * klávesnice ASUS ErgoSense * ASUS AI noise cancelation * kloub s rozsahem 180° Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen 3 7320U (4 jádra, 8 vláken, 2,4/4,1 GHz, 4 MB cache) Paměť: 8GB LPDDR5 na desce Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0) Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 14'' FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, LED podsvícení, 60Hz, 250 nitů, 45% NTSC Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 610M Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon Web kamera: 720p HD Polohovací zařízení: Precision Touchpad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ano Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.3) Porty USB: * 1x USB 2.0 typu A (rychlost přenosu dat až 480 Mb/s) * 1x USB 3.2 Gen 1 typu A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) * 1x USB 3.2 Gen 1 typu C (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) Další porty: * 1x HDMI 1.4 * 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon Baterie: 42Wh, 3S1P, 3článková Li-ion Napájení: 45W USB-C, AC adaptér Správa zabezpečení: Trusted Platform Module (firmware TPM), ochrana uživatele heslem při spouštění BIOS, snímač otisků prstů integrovaný v touchpadu Barva: Mixed Black Materiál: plast Rozměry: 325,5x213,9x17,9mm Hmotnost: cca 1,38kg Záruka: 2 roky Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-go-14-e1404f/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.29 kg |
| EAN: | 4711636381079 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 1 |
| Počet USB 3.x: | 1 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS Vivobook Go 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 8 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,38 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 610M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Áno |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 45 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 213,9 |
| Šírka (mm): | 325,5 |
| Hĺbka (mm): | 17,9 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | R3-7320U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 42 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
