CABLEXPERT přípojný jack 3,5mm M/M,pozla., 1,8m CCAP-444-6 Gembird
GEMBIRD CABLEXPERT Kabel přípojný jack 3,5mm M/M, PREMIUM QUALITY, pozlacený, 1,8m
Audio kabel 3,5jack M/M slouží např. k propojení MP3 přehrávače a reproduktorů (které obsahují vstup).
Užijte si hudbu Ideální pro většinu (přenosných) audio zařízení
Stereo audio kabel s pozlacenými konektory pro spolehlivé připojení
2x 3,5 mm stereo (male) konektory
Délka: 1,8 m
Čistá hmotnost: 17 g
Audio kabel 3,5jack M/M slouží např. k propojení MP3 přehrávače a reproduktorů (které obsahují vstup).
Užijte si hudbu Ideální pro většinu (přenosných) audio zařízení
Stereo audio kabel s pozlacenými konektory pro spolehlivé připojení
2x 3,5 mm stereo (male) konektory
Délka: 1,8 m
Čistá hmotnost: 17 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8716309097734 |
| Délka (kabel): | 1,1m - 2m |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Konektor 2 (kabel): | 3,5 mm jack |
| Konektor (kabel): | 3,5 mm jack |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Barva (kabel): | Černá |
| Výrobce (kabel): | Gembird |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| GPSR: | Gembird Europe B.V.;Wittevrouwen 56,1358CD,Almere,Holandia;support@gembird.nl |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
