Dell Alienware/AW2725QF/27''/IPS/4K UHD/180Hz/0,5ms/Black/3R 210-BNHT
Displej * Viditelná úhlopříčka: 27.0'' * Typ panelu: In-plane Switching (IPS) Technology * Povrch displeje obrazovky: Anti-glare 3H hardness * Maximální přednastavené rozlišení: 3840 x 2160 up to 180 Hz * Pozorovací úhel: 178/178 * Rozteč pixelů: 0.1554 mm x 0.1554 mm * Pixely na palec (PPI): 163 * Kontrastní poměr: 1000:1 * Poměr stran: 16:9 * Jas: 600 cd/m2 * Doba odezvy: 0,5 ms (fast mode) Konektivita * 2x HDMI 2.1 port (HDCP 1.4 and HDCP 2.2) * 1x DisplayPort 1.4 connector (HDCP 1.4 and HDCP 2.2) * 1x USB-B 3.2 Gen1 upstream port (5 Gbps) * 2x USB-A 3.2 Gen1 downstream ports (5 Gbps) * 2x USB-C 3.2 Gen1 downstream port (5 Gbps) * 1x USB-A 3.2 Gen1 downstream port (5 Gbps) with BC1.2 power charging Rozměry * Výška se stojanem: 408,69 - 518,67 mm * Šířka se stojanem: 611.38 mm * Hloubka se stojanem: 243.84 mm * Výška bez stojanu: 360.06 mm * Šířka bez stojanu: 611.38 mm * Hloubka bez stojanu: 67.31 mm * Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 4.74 kg * Hmotnost (včetně balení): 7.15 kg Napájení * Požadované napětí: AC 100-240 V (50/60 Hz) * Spotřeba energie při běžném provozu: 26.10 W * Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0.5 Watt Rozsah teplot *Min Operating Temperature: 0 °C *Max Operating Temperature: 40 °C Rozsah provozní vlhkosti * 10 - 80% (non-condensing) Přizpůsobení * Výškově nastavitelný stojan 150 mm * Naklonění -5° až 21° * Otáčení -45° až 45° * Pivot -90° až 90° * Vesa uchycení -100 x 100 mm Záruka * Typ: 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange Služba Premium Panel Exchange Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel. Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor. Stránky výrobce * Odkaz: https://www.dell.com/en-us/shop/alienware-27-4k-dual-resolution-gaming-monitor-aw2725qf/apd/210-bnjj/monitors-monitor-accessories#techspecs_section
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 11.3 kg |
| EAN: | 5397184821787 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | Matný, LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odozvy (ms): | 0,5 - 1 ms |
| Farba: | Čierna |
| ? FreeSync: | Nie |
| ? G-Sync: | Áno |
| HDMI verzia: | 2.1 |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Integrovaná webkamera: | Nie |
| ? Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| ? Obnovovacia frekvencia: | viac ako 150 Hz |
| Obrazovka - pomer strán: | Širokoúhlý - 16:9 |
| ? Pivot: | Áno |
| ? Pozorovací uhol ver./ hor.: | 178°/ 178° |
| ? Prehnutý monitor: | Nie |
| Spôsob použitia: | Herné |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Áno |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 611,38 x 518,67 x 243,84 |
| Montáž na stenu: | Áno |
| Reproduktory: | Nie |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Áno |
| Konektor HDMI: | Áno |
| VESA standard: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Úhlopříčka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 7,15 |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Áno |
| PIP (Picture in Picture): | Áno |
| Spotreba energie (W): | 26 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.





