Dell Pre P/P2426HE/24''/IPS/FHD/120Hz/5ms/Čierna/3RNBD 210-BVKN
Displej , *Viditelná úhlopříčka: ,24 *Typ panelu: ,IPS *Povrch displeje obrazovky: ,Antireflexní *Maximální přednastavené rozlišení: ,1 920 x 1 080 *Pozorovací úhel: ,178/178 *Rozteč pixelů: ,0,27450 mm × 0,27450 *Pixely na palec (PPI): ,93 *Kontrastní poměr: ,1 500:1 *Poměr stran: ,16:9 *Jas: , 300 cd/m2 *Doba odezvy: ,5 ms Konektivita , *1 port HDMI (HDCP 1.4) (Podporuje rozlišení až 1920 x 1080, 120 Hz dle specifikace v ,HDMI 2.1 (TMDS)) *1 port DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) *1 výstup DisplayPort 1,4 portu/s *2 porty USB typu A ,5 Gb/s pro příchozí data *1 port USB-C 5 Gb/s pro odchozí přenos (režim DisplayPort 1.4 Alt, napájení až 100 W) *1 ethernetový port RJ45, 1GbE *2 porty USB-C 5 Gb/s pro downstream, nabíjení až 15 W Rozměry , *Výška s vytaženým stojanem: ,496,53 mm *Šířka se stojanem: ,538,64 mm *Hloubka se stojanem: ,181,75 mm *Výška bez stojanu: ,314,23 mm *Šířka bez stojanu: ,538,64 mm *Hloubka bez stojanu: ,50,03 mm *Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): ,3,45 *Hmotnost (včetně balení): ,6,95 kg Napájení , *Požadované napětí: ,100 V ,AC až 240 V ,AC *Spotřeba energie při běžném provozu: ,13,8 W *Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: ,0,3 W Rozsah teplot , *Min Operating Temperature: 0 °C *Max Operating Temperature: 40 °C Rozsah provozní vlhkosti , *10 ,% až 80 ,% (bez kondenzace) Přizpůsobení , *Výškově nastavitelný: 150mm *Náklon: -5°až 21° *Natočení: +/- 90° *Pivot Záruka , *Typ: ,3 roky výměnná servisní služba Advanced Exchange Service se službou Premium Panel Exchange , Služba Premium Panel Exchange Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel. Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor. Stránky výrobce , *Odkaz: ,https://www.dell.com/en-us/shop/dell-pro-p-24-usb-c-hub-monitor-p2426he/apd/210-bvsp/monitors-monitor-accessories?msockid=000ebd0a014564361059a8ac00b465fc
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 5397321029441 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | Matný, LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odozvy (ms): | 1 - 5 ms |
| Farba: | Čierna |
| Farebná hĺbka (bit): | 8 bit |
| ? FreeSync: | Nie |
| ? G-Sync: | Nie |
| HDMI verzia: | 2.1 |
| Integrovaná webkamera: | Nie |
| ? Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 80Hz - 120 Hz |
| Obrazovka - pomer strán: | Širokoúhlý - 16:9 |
| ? Pivot: | Áno |
| ? Pozorovací uhol ver./ hor.: | 178°/ 178° |
| ? Prehnutý monitor: | Nie |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Zdroj (W): | Interný |
| Konektor USB: | Áno |
| Rozteč bodov (mm): | 0,27450 mm × 0,27450 mm |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 538,64 x 496,53 x 181,75 |
| Montáž na stenu: | Áno |
| Reproduktory: | Nie |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Áno |
| Konektor HDMI: | Áno |
| VESA standard: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 24 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,2 |
| Konektor USB-C: | Áno |
| DVB-T: | Nie |
| DVB-T2: | Nie |
| DVB-T2/ HEVC: | Nie |
| DVB-S: | Nie |
| DVB-S2: | Nie |
| DVB-C: | Nie |
| DVB-C2: | Nie |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Áno |
| Spotreba energie (W): | 14 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Výkon Power Delivery (W): | 100 |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.


