Dell Pro Tower QCT1250/180W/TPM/i7-14700/16GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y ProSpt 22R2J
Dell Pro Tower Desktop QCT1250 Technické parametry * Procesor: Intel® Core™ i7-14700 (20 cores, up to 5.3GHz) * Paměť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 5600 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB] * Operační systém: Win 11 Pro MUI * Kapacita disku: 512GB SSD TLC * Grafická karta: Intel UHD Graphics * Připojení: No Wireless LAN Card * Barva: Černá * Zdroj: 180 W, Bronze Výbava a příslušenství * Klávesnice: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black * Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black * vPro: No vPro® support * Mechanika: Ne Konektivita Vpředu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) ports *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C® port *1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port *1x global headset jack Vzadu: *2x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower On ports *2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports *1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port *1x HDMI 2.1 port *1x DisplayPort™ 1.4a port *1x legacy serial port (optional) *1x VGA port (optional) *1x HDMI 2.1 port (optional) *1x DisplayPort™ 1.4a port (optional) *2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports (optional) *1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® with DisplayPort™ Alt Mode port (optional) Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit. Sloty *1x SATA 3.0 HDD slot *1x SATA 3.0 ODD slot *2x full-height Gen3 PCIe x1 slots *1x full-height Gen3 PCIe x16 slot *1x M.2 2230/2280 SSD slot *1x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card *1x security-cable slot (Kensington lock) Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 324,30 mm, Šířka: 154,00 mm, Hloubka: 293,00 mm * Hmotnost: od: 5,44 - 6,78 kg Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-tower-desktop/spd/dell-pro-qct1250-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 6.45 kg |
| EAN: | 5397184935989 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrované Wi-Fi: | Nie |
| Myš: | Drátová |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i7 |
| Modelový rad: | Dell Pro |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (predný): | 2 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 180 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozmery pamäte: | UDIMM |
| Presný model CPU: | i7-14700 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
