Delock Audio kabel 3,5 mm jack samec/samec, 2,5 m 84001
Tento kabel se stereo jacky od Delocku může být použit pro připojení různých zařézení s 3,5 mm stereo jackem portu samice.
Specifikace
• Konektor: Stereo jack 3.5 mm > Stereo jack 3.5 mm
• Délka kabelu: cca. 2.5 m
• Barva kabelu: černá
Systémové požadavky
• Volný port 3.5 mm stereo jack
Obsah balení
• Kabel
Balení
• Plastikový sáček
Specifikace
• Konektor: Stereo jack 3.5 mm > Stereo jack 3.5 mm
• Délka kabelu: cca. 2.5 m
• Barva kabelu: černá
Systémové požadavky
• Volný port 3.5 mm stereo jack
Obsah balení
• Kabel
Balení
• Plastikový sáček
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 4043619840014 |
| Konektor (kabel): | 3,5 mm jack |
| Barva (kabel): | Černá |
| Délka (kabel): | 2,1m - 3m |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Výrobce (kabel): | DeLock |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| GPSR: | Tragant Handels und Beteiligungs GmbH;Beeskowdamm 13/15,D-14167,Berlin - Zehlendorf,Německo;rma@tragant.de |
| Konektor 2 (kabel): | 3,5 mm jack |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Lightning to Digital AV adaptér MW2P3ZM-A Apple
Na sklade
(20 ks)
€53,84 bez DPH
€66,22
Jabra Ear Cushions, leather - PRO9xx/PRO94xx (2ks) 14101-19
Na sklade
(1 ks)
€12,49 bez DPH
€15,36
Podobné produkty
PremiumCord Adaptér stereo jack 6.3 - 3.5 M/F kjr-25
Na sklade
(2 ks)
€0,60 bez DPH
€0,74
Nedis CAGB22935BK - Stereofonní audioadaptér | 3,5mm Zástrčka - 6,35mm Zásuvka | Černá barva
Na sklade
(5 ks)
€1,41 bez DPH
€1,73
Nedis CAGB22000BK20 - Stereofonní Audio Kabel | 3,5mm Zástrčka - 3,5mm Zástrčka | 2 m | Černá barva
Na sklade
(12 ks)
€1,88 bez DPH
€2,31
Redukce audio 4 pólový jack3,5F - 2x jack3,5M 11.92.4425 OEM
Na sklade
(4 ks)
€3,16 bez DPH
€3,89
PremiumCord HQ stíněný kabel stereo Jack 3.5mm - Jack 3.5mm zahnutý 90° 1,5m kjqmm015-90
Na sklade
(3 ks)
€5,32 bez DPH
€6,54
Nedis CAGB25000BK10 - Optický Audiokabel | TosLink Zástrčka - TosLink Zástrčka | 1 m | Černá barva
Na sklade
(9 ks)
€3,74 bez DPH
€4,60
GEMBIRD kábel CABLEXPERT jack 3,5 mm M/M, PREMIUM QUALITY, pozlátený, 1 m CCAP-444-1M Gembird
Na sklade
(4 ks)
€1,49 bez DPH
€1,83
