Externý pevný disk ADATA 1TB 2,5" USB 3.1 AHD680, modrá (guma, odolná voči nárazom) AHD680-1TU31-CBL
Externý pevný disk ADATA 1TB 2,5" USB 3.1 AHD680, modrá (guma, odolná voči nárazom) AHD680-1TU31-CBL
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rozhranie:externí USB 3.1; Rýchlosť otáčok (v RPM):5 400; Veľkosť buffra (v MB):32
Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rozhranie:externí USB 3.1; Rýchlosť otáčok (v RPM):5 400; Veľkosť buffra (v MB):32
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 4713218469120 |
| Použitie diskov: | externý disk |
| Formát: | 2.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Disk - typ: | HDD externý |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
