FSP M330-BA/Midi Tower/Transpar./Čierna POC0000311
*Magnetický přední panel bez použití nářadí *Rychloupínací prachový filtr *Vybaven 4 chladicími ventilátory *Vestavěný držák grafických karet *Podporuje radiátory až do 360 mm *Podporuje grafické karty až do 400 mm *Podporuje chladič CPU až do 185 mm Model: ,FSP ,M330-BA Typy podporovaných základních desek: ,ATX, M-ATX, Mini-ITX Barva: ,Černá ARGB podsvícení: ,ne Rozměry (HxŠxV): ,435x225x465 ,mm Maximální velikost chladiče CPU: ,185 ,mm Maximální délka VGA karty: ,400 mm s držákem GPU Počet rozšiřujících slotů: ,7 *2x ,3,5“ HDD *2x 2,5“ HDD Chladící systém: , *Maximální počet ventilátorů: přední 2x 140 mm, vrchní 3x 120 mm/2x 140 mm, spodní 2x 120 mm, zadní 1x 120 mm/1x 140 mm *Počet předinstalovaných ventilátorů: 2x 140 mm ARGB, 2x 120 mm Kompatibilita radiatorů: , *Vrchní: ,360 mm Přední vstupy/výstupy: , *2x USB 3.2 Gen1 , *1x ,USB 3.2 Gen2 Typ C Hmotnost: ,7,05 kg Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: ,https://www.fsplifestyle.com/en/product/M330.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4711498482600 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 225 |
| Výška skrine (mm): | 465 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 435 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB na prednom paneli: | Ne |
| Predné ventilátory (celkom): | 2x120mm / 140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 8 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 400 |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 4 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 2 |
| Spodné ventilátory (celkom): | 2x120mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
