GEMBIRD Kabel přípojný jack 3,5mm M/M 0,75 m CCAP-444-0.75M Gembird
Užijte si svou hudbu Perfektní pro většinu (přenosných) audio zařízení Pozlacené konektory pro spolehlivé připojení
Stereo audio kabel s pozlacenými konektory 2x 3.5 mm stereo (m) konektory
Stereo audio kabel s pozlacenými konektory 2x 3.5 mm stereo (m) konektory
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Barva (kabel): | Černá |
| Výrobce (kabel): | Gembird |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Konektor (kabel): | 3,5 mm jack |
| GPSR: | Gembird Europe B.V.;Wittevrouwen 56,1358CD,Almere,Holandia;support@gembird.nl |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Délka (kabel): | 55cm - 1m |
| Konektor 2 (kabel): | 3,5 mm jack |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
