HDD WD RED Pro 26TB Disky WD Red Pro jsou navrženy tak, aby zvládaly vysoce intenzivní pracovní zátěž v komerčních a podnikových prostředích NAS s nepřetržitým provozem pro více uživatelů. Disky WD Red Pro poskytují výkon, škálovatelnost a spolehlivost, které firmy potřebují k ukládání, sdílení a spolupráci na velkých objemech dat v systémech NAS s optimalizovaným RAID pro více šachet. Kapacita 26TB Form Factor 3.5 palce Interface SATA Transfer rate 272MB/s Technologie CMR Rychlost disku 7200 RPM Cache size 512MB
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 718037905501 |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Rozmer disku: | 3.5" |
| Otáčky disku (rpm): | 7 200 |
| Prevedenie: | Interní |
| Záruka (roky): | 5 |
| Rozhranie SAS: | Nie |
| Rozhranie M.2 SATA: | Nie |
| Kapacita disku: | 26TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Nie |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Vhodný pre:: | Dátové úložisko NAS |
| Obsahuje chladič: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
