HP ProBook 4 G1i 14inch U5-225U 13TOPS/16GB/512GB/WUXGA 300FHD/Win 11 Pro/3y B9YV7ET-BCM
HP NTB ProBook 4 G1i 14" U5-225U WUXGA 300FHD, 1x16GB, 512GB, WiFi6E, BT, backlit keyb, Win11Pro, 3y PUR B9YV7ET-BCM
14-palcový notebook HP ProBook 4 G1i s umelou inteligenciou poskytuje rastúcim podnikom výkon komerčnej úrovne, viacvrstvové zabezpečenie koncových bodov[6] a odolnosť v ľahko rozšíriteľnej konštrukcii. Tento počítač s množstvom funkcií využíva najnovší procesor Intel®[2] s jednotkou NPU s 11 biliónmi operácií za sekundu[4] a dlhou výdržou batérie a je pripravený na dlhodobú produktivitu a skúmanie umelej inteligencie.
14-palcový notebook HP ProBook 4 G1i s umelou inteligenciou poskytuje rastúcim podnikom výkon komerčnej úrovne, viacvrstvové zabezpečenie koncových bodov[6] a odolnosť v ľahko rozšíriteľnej konštrukcii. Tento počítač s množstvom funkcií využíva najnovší procesor Intel®[2] s jednotkou NPU s 11 biliónmi operácií za sekundu[4] a dlhou výdržou batérie a je pripravený na dlhodobú produktivitu a skúmanie umelej inteligencie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.17 kg |
| EAN: | 0199485110400 |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Displej - povrchová úprava: | Matný |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Hmotnosť notebooku: | nižšia ako 1.5 kg |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 0 |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB: | 4 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2, 0 |
| Počet USB Typ C: | 2, 0 |
| Procesor - počet jadier: | 12 viac |
| Procesor - typ: | Intel Core Ultra 5 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ne |
| Výkon CPU PassMark: | 18302 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.5 |
| TDP: | 15 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Disk - typ: | SSD NVMe |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, LAN |
| Počet USB 4 Type-C: | 0 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
