HP ProOne 440 G9 AiO 23.8 NT/i5-13500T/1x8GB/512GB SSD/Intel HD/3y onsite/Win 11 Pro 997M1ET-BCM
Model: HP ProOne 440 G9 All-in-One výkon na podnikové úrovni všestranné provedení Certifikace ENERGY STAR® * výškově nastavitelný podstavec Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel® Core™ i5-13500T (základní frekvence 1,6 GHz, max. 4,6 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 24MB mezipaměti L3, 14 jader, 20 vláken) Paměť: 8GB paměť DDR4-3200 RAM (1x 8GB) Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/1) Pevný disk: SSD 512GB PCIe® NVMe™ M.2 Pozice pro interní jednotku: 1x 6,4cm (2,5'') Optická mechanika: Ne Displej: 60,5cm (23,8'') displej IPS s rozlišením FHD (1920x1080), antireflexní úpravou, 250 nity a 72% NTSC Grafická karta: integrována grafika Intel® UHD 770 Audio: kodek Realtek ALC3252 Klávesnice: kabelová HP 125 Myš: kabelová HP 125 Webkamera: 5Mpx výsuvná kamera FHD s dvěma integrovanými digitálními mikrofony Síť: Intel® I219LM, GbE Bezdrátová komunikace WLAN: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2x2) Bluetooth®: 5.3 Správa zabezpečení: integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0 Čtečka paměťových karet: Ne Napájení: 120W externí napájecí adaptér, až 88% účinnost, aktivní korekce PFC Boční porty: * 1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s * 1x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s (nabíjecí) * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon Zadní porty: * 1x RJ-45 * 1x HDMI in * 2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s (nabíjecí) * 2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s (nabíjecí) * 1x DisplayPort™ 1.4a * 1x napájecí konektor Rozšiřující sloty: * 1x M.2 2230 * 1x M.2 2280 Barva: černá (+ stříbrná) Rozměry: 53,93x37,94x22,5cm Hmotnost: 7,77kg TCO Certified: Ano
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - All in One |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 11.9 kg |
| EAN: | 0197961553673 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Myš: | Drátová |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Modelový rad: | HP ProOne |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Počet USB portov (celkom): | 6 |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 3200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 23,8 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,6 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 120 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Áno |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | i5-13500T |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | AE22034001 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
