HP Z1 Tower G1, Intel Core Ultra5 225 (10C/4.9GHz), Intel Arc A380 6GB GPU, 16GB, SSD 512GB, W11Pro, 3-3-3 B34KPES-BCM
HP Z1 Tower G1 Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core Ultra5 225 (10C/4.9GHz) Paměť: 16GB DDR5 RAM Počet slotů (celkem/volných): 4 / 3 Pevný disk: 512GB NVMe SSD Čtečka paměťových karet: Ne Grafická karta: Intel Arc A380 6GB GPU Ethernet: Ano Klávesnice: Ano Myš: Ano Napájení: 500W PSU Přední porty: *4x Type-A SuperSpeed USB 10Gbps signaling rate port *2x Type C SupperSpeed USB 20Gps (charge support 15W *Audio jack Zadní porty: *2x Dual-Mode DisplayPort™ 2.1 HBR3 *1x HDMI port 2.1 *1x RJ45 *2x Type A Hi-Speed USB 480 Mbps signaling rate port with wake from S4/S5 *2x Type A SuperSpeed USB 5Gbps signaling rate port *1x Type-A Hi-Speed USB 480Mbps *2x Flex port *Audio line-out jack Rozměry: 155 x 308 x 337 mm Hmotnost: 6.25 kg Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 7.3 kg |
| EAN: | 199485235950 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Myš: | Drátová |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Modelový rad: | HP Z1 |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 6 |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 3 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 2 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 5 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 500 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Presný model CPU: | U5-225 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
