HP Z2/G1i/Tower/U7-265K/32GB/1TB/Intel int/W11P/3RNBD A40T4ET-BCM
HP ,Z2 Tower G1i ,Workstation Desktop PC ,Wolf Pro Security Edition Operační systém: ,Windows 11 Pro Procesor: ,Intel Core Ultra 7 265K (20 jader - 8P + 12E, 20 vláken, P-core 3,9/5,4 GHz, E-core 3,3/4,6 GHz, 30 MB cache) Paměť: ,1x 32 GB DDR5-5600 MT/s Počet slotů (celkem/volných):  ,(4/3) Pevný disk: ,1TB PCIe® Gen5 NVMe™ M.2 SSD Grafická karta: ,Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics Audio: ,Kodek Realtek ALC3205 Síť: ,Intel® I219LM GbE Bezdrátová komunikace: ,ne Klávesnice: ,Kabelová klávesnice ,HP 320K Myš: ,Kabelová myš ,HP 320M Napájení: ,700W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC Přední porty: , *2x ,USB Type-C® s přenosovou rychlostí 20 Gb/s *4x ,USB ,Type-A s ,přenosovou rychlostí 10 ,Gb/s *1x ,konektor pro sluchátka/mikrofon Zadní porty: , *2x ,USB Type-A s přenosovou rychlostí ,10 Gb/s *2x ,DisplayPort™ 1.4 *1x ,RJ-45 *1x ,zvukový linkový vstup/výstup *3x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480 Mb/s Rozšiřující sloty: , *2x ,M.2 2280 PCIe 4 x4 *1x ,M.2 2230 pro WLAN *1x ,M.2 2280 PCIe 5 x4 *1x ,PCIe 4 x1 mechanický (x4 elektrický) *1x ,PCIe 4 x4 mechanický (x16 elektrický) *1x ,PCIe 4 x4 , Barva: ,Černá Rozměry (ŠxHxV): 175 x 426 x 338 mm , Hmotnost: ,cca 8,6 kg Záruka: ,3 roky Next Business Day
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 13.4 kg |
| EAN: | 821844443729 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Nie |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Farba: | Čierna |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrované Wi-Fi: | Nie |
| Klávesnica je súčasťou: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačná pamäť: | 32 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Pamäť - celkový počet slotov: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 3 |
| Počet pamätí RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Počet portov LAN: | 1 |
| Typ pamäťového modulu: | DDR5 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Nie |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,9 |
| USB 2.0 (predné): | 0 |
| USB 3.x (predné): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predné): | 2 |
| USB 2.0 (zadné): | 3 |
| USB 3.x (zadné): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadné): | 0 |
| HDMI (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadné): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroje (W): | 700 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadné): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podľa parametrov EÚ: | Áno |
| Presný model CPU: | U7-265K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predné): | 0 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025030025 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
