HP Z2 SFF G1, Intel Core Ultra9 285K/vPro, UMA, 32GB/DDR5, SSD 1TB, W11ProHE, 3-3-3 B34KYES-BCM
HP Z2 SFF G1 Operační systém: Windows 11 Pro High End Procesor: Intel Core Ultra9 285K vPro (24C/5.7GHz) Paměť: 32GB (2×16GB) DDR5 Počet slotů (celkem/volných): 4 / 2 Pevný disk: 1TB Z Turbo PCIe 4.0 SSD Čtečka paměťových karet: Ne Grafická karta: UMA Intel Arc Graphics Ethernet: Ano Klávesnice: Ano Myš: Ano Napájení: 500W PSU Přední porty: *headphone/microphone combo *4x SuperSpeed USB Std-A 10Gbps port *2x SuperSpeed USB-C® 20Gbps port (charge supports up to 5V/3A) Zadní porty: *Audio line in/ line out *2x DisplayPort 1.4 ports *3x SuperSpeed USB Std-A 480Mbps ports *1x 1GbE LAN *2x SuperSpeed USB Std-A 5Gbps ports *Nano Security Lock Slot *Flex IO Rozměry: 303.5x100x308mm Hmotnost: Od 4kg Záruka: 3 roky onsite
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 199485260969 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Myš: | Drátová |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Modelový rad: | HP Z2 |
| Prevedenie: | MiniTower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,7 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 2 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 500 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| Presný model CPU: | U9-285K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
