HP ZBook 8/G1i/U7-255H/16''/WUXGA/16GB/1TB/Intel int/W11P/Gray/3R On-Site B72S7ET-BCM
HP NTB ZBook 8 16 G1i Intel Core U7 255H, UMA, 1×16GB DDR5,1TB,WUXGA 400,Wi-Fi 7+BT, FPS,Win11Pro,3-y ons B72S7ET-BCM
Výkon profesionálnej úrovne sa v tomto elegantnom a výkonnom notebooku spája so skutočnou mobilitou. Prezerajte si 3D návrhy, tvorte pomocou nástrojov AI v profesionálnych aplikáciách a pracujte na viacerých projektoch, nech ste kdekoľvek. Zostaňte produktívni s pracovnou stanicou s umelou inteligenciou, ktorá poskytuje výkon aj batériu s dlhou výdržou. [1]
Výkon profesionálnej úrovne sa v tomto elegantnom a výkonnom notebooku spája so skutočnou mobilitou. Prezerajte si 3D návrhy, tvorte pomocou nástrojov AI v profesionálnych aplikáciách a pracujte na viacerých projektoch, nech ste kdekoľvek. Zostaňte produktívni s pracovnou stanicou s umelou inteligenciou, ktorá poskytuje výkon aj batériu s dlhou výdržou. [1]
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.04 kg |
| EAN: | 821844477243 |
| Batéria - počet článkov: | 8 |
| Displej - povrchová úprava: | Matný |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | Intel Arc 140T |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 0 |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB: | 4 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1, 0 |
| Počet USB Typ C: | 1, 0 |
| Procesor - počet jadier: | 12 viac |
| Procesor - typ: | Intel Core Ultra 7 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ batérie notebooku: | Li-Pol |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Workstation |
| Podpora AI: | Ne |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| NPU TOPS: | 0 |
| Výkon CPU PassMark: | 30637 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 16 |
| Disk - typ: | SSD NVMe |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB 4, 3.5mm Jack, LAN, USB-C 3.2 Gen 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, NFC, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Napätie batérie (V): | 0 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
