HP ZBook/Fury 16 G1i/U7-265HX/16''/2560x1600/32GB/1,5TB/PRO 2000/W11P/Silver/5R C3HE2ES-BCM
HP Zbook Fury 16'' G1i * certifikace TCO Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core Ultra 7 265HX (20 jader - 8P + 12E, 20 vláken, P-core 2,6/5,3 GHz, E-core 2,3/4,6 GHz, 36 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS) Paměť: 2x 16GB DDR5-5600 SODIMM Počet slotů (celkem/volné): 4 sloty SODIMM (4/2) Maximální velikost: 128 GB DDR5-5600 MT/s ECC, 192 GB DDR5-5600 MT/s non-ECC Pevný disk: 512GB PCIe-4x4 NVMe TLC SSD + 1TB PCIe-4x4 2280 NVMe TLC 2nd SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: SD 7.0 Displej: 16'' (40,6 cm) WQXGA (2560x1600) antireflexní UWVA, 120Hz, 400 nitů, 100% sRGB, Low Blue Light Grafická karta: NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell (8GB GDDR7) Audio: 4x reproduktor (1 W/8 ohmů na reproduktor), Poly Studio, 2x integrovaný digitální mikrofon Web kamera: 5MP USB2 IR AI WFOV Polohovací zařízení: HP Touchpad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Čtečka otisku prstů: ano Čtečka čipových karet: ano Síť: Intel I226 2,5GbE Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel BE200 Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4 vPro) Porty USB: * 2x Thunderbolt™ 5 USB-C® 80Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) * 1x Thunderbolt™ 4 USB-C® 40Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) * 1x USB-A 10Gb/s Ostatní porty: * 1x HDMI 2.1 * 1x čtečka SD karet * 1x čtečka čipových karet * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x RJ-45 * 1x napájecí konektor (4,5mm) * 1x slot pro bezpečnostní zámek Baterie: 8článková lithium-polymerová (99Wh) Výdrž baterie: až 10 hodin 11 minut Napájení: 200W 4,5mm PFC Smart (3-pin) AC adaptér Barva: Meteor silver Rozměry: 359x249x27mm Hmotnost: cca 2,43kg Záruka: 5 let onsite
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.84 kg |
| EAN: | 199485552125 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD + SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | nVidia |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 1 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Modelový rad: | HP ZBook Fury |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 8 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,43 |
| Farba: | Stříbrná |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 1,5TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,6 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX PRO 2000 8 GB |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 200 |
| Napájací konektor: | 4.5 mm |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Výška (mm): | 249 |
| Šírka (mm): | 359 |
| Hĺbka (mm): | 27 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-265HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,3 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 2 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
