HP ZBook/Power G11/R9-8945HS/16''/WUXGA/32GB/1TB/AMD int/W11P/Gray/3R On-Site A3YT7ET-BCM
HP NTB ZB Power G11A R9-8945HS 16 AG WUXGA, 1x32GB DDR5 5600,1TB PCIe-4x4,WiFi 6E,BT,Win11Pro,3yo A3YT7ET-BCM
Doprajte si upgrade na profesionálny výkon a zabezpečenie počítača ZBook za neuveriteľne prijateľnú cenu. Zvýšte produktivitu s týmto odolným, no zároveň prvotriednym zariadením, ktoré obsahuje zlepšené funkcie spolupráce a komponenty profesionálnej úrovne na spúšťanie profesionálnych softvérových aplikácií pre CAD, 3D navrhovanie, modelovanie, vykresľovanie a ďalšie úlohy.
Doprajte si upgrade na profesionálny výkon a zabezpečenie počítača ZBook za neuveriteľne prijateľnú cenu. Zvýšte produktivitu s týmto odolným, no zároveň prvotriednym zariadením, ktoré obsahuje zlepšené funkcie spolupráce a komponenty profesionálnej úrovne na spúšťanie profesionálnych softvérových aplikácií pre CAD, 3D navrhovanie, modelovanie, vykresľovanie a ďalšie úlohy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.97 kg |
| EAN: | 821844450406 |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Displej - povrchová úprava: | Matný |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | AMD Radeon 780M |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 0 |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB: | 4 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2, 0 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Procesor - typ: | AMD R9 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ batérie notebooku: | Li-Pol |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Workstation |
| Podpora AI: | Ne |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| NPU TOPS: | 0 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 16 |
| Disk - typ: | SSD NVMe |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB 4, 3.5mm Jack, LAN |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera, Čítačka pamäťových kariet, Čtečka karet Smart Card |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Napätie batérie (V): | 0 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
