Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Ryzen 5 40/16GB/SSD 512GB/15,6"/FHD/IPS/AG/300nitů/bez ADPT/WIN11 Home/střbrná 82XQ01ANCK
Název produktu: LENOVO IDEAPAD SLIM 3
Modelová řada: Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8
Typ / určení: cenově dostupný 15,6" notebook s Ryzenem 5 40, 16GB LPDDR5 a 512GB SSD, s Windows 11 Home, vhodný pro kancelář, studium a domácí použití.
Bundle: ne
Part Number: 82XQ01ANCK
Machine Type: 82XQ
Použité materiály: plastové PC-ABS šasi
Barva: Arctic Grey = stříbrná (stříbrný interier)
Odolnost: MIL-STD-810H military test (21 testovaných položek)
Chipset: AMD System-on-Chip platforma
Procesor: AMD Ryzen™ 5 40 (4-Cores / 8-Threads, 2.8 až 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
AI / kategorie: ne
NPU: ne
Grafika: integrovaná na chipsetu = AMD Radeon™ 610M Graphics, DirectX® 12
Operační paměť: 16GB on-board LPDDR5-5500, nemá SoDIMM sloty = nelze měnit
Úložiště: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: 1x M.2 2242 PCIe® 3.0 x2 slot (osazený), 1TB M.2 2242 SSD max. (testovaných)
Čtečka paměťových karet: ANO, SD Card Reader
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: IPS, 15,6", FHD (1920x1080), 300 nitů, Antireflexní, 16:9, 800 : 1, 45% NTSC, 4x 85°pozorovací úhly, 88% AAR
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, FHD 1080p, fixed focus, s bezpečnostní krytkou
Audio: HD Audio, 2x 1,5W stereo reproduktory optimalizované na Dolby Audio™, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 69x104mm
Numerická klávesnice: ANO
Podsvícení klávesnice: ANO
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Čtečka otisků prstů: ne
Security chip: Firmware TPM 2.0 Enabled
Komunikace: SD Card Reader, Bluetooth 5.2, nemá WWAN
Sítě: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, nemá on-board ethernet
Porty, sloty, konektory: 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 s podporou data transfer, Power Delivery 45-65W a DisplayPort™ 1.2, 1x HDMI® 1.4, 1x audio combo-jack (3.5mm), 1x Card reader, 1x round-tip konektor napájení
Dockování: ANO, via USB-C®, dockem s napájecím výkonem 65W a více
Operační systém: Windows® 11 Home, licencováno na CZ/SK/ENG mutaci
Baterie: integrovaná, 47Wh, Li-Ion, s podporou Rapid Charge Boost (až 2 hodiny provozu po 15ti minutách nabíjení)
Výdrž na baterii: až 11 hodin při 200 nitech (podle MobileMark® 2018); až 14 hodin přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech)
Napájení: BEZ ADAPTÉRU V BALENÍ, doporučený 65W, Round Tip (3-pin) adaptér, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost: 1,62 kg
Rozměry: 359.3 x 235 x 17.9 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Silver Registered, ErP Lot 6 / 26, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (SW řešení)
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Modelová řada: Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8
Typ / určení: cenově dostupný 15,6" notebook s Ryzenem 5 40, 16GB LPDDR5 a 512GB SSD, s Windows 11 Home, vhodný pro kancelář, studium a domácí použití.
Bundle: ne
Part Number: 82XQ01ANCK
Machine Type: 82XQ
Použité materiály: plastové PC-ABS šasi
Barva: Arctic Grey = stříbrná (stříbrný interier)
Odolnost: MIL-STD-810H military test (21 testovaných položek)
Chipset: AMD System-on-Chip platforma
Procesor: AMD Ryzen™ 5 40 (4-Cores / 8-Threads, 2.8 až 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
AI / kategorie: ne
NPU: ne
Grafika: integrovaná na chipsetu = AMD Radeon™ 610M Graphics, DirectX® 12
Operační paměť: 16GB on-board LPDDR5-5500, nemá SoDIMM sloty = nelze měnit
Úložiště: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: 1x M.2 2242 PCIe® 3.0 x2 slot (osazený), 1TB M.2 2242 SSD max. (testovaných)
Čtečka paměťových karet: ANO, SD Card Reader
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: IPS, 15,6", FHD (1920x1080), 300 nitů, Antireflexní, 16:9, 800 : 1, 45% NTSC, 4x 85°pozorovací úhly, 88% AAR
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, FHD 1080p, fixed focus, s bezpečnostní krytkou
Audio: HD Audio, 2x 1,5W stereo reproduktory optimalizované na Dolby Audio™, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 69x104mm
Numerická klávesnice: ANO
Podsvícení klávesnice: ANO
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Čtečka otisků prstů: ne
Security chip: Firmware TPM 2.0 Enabled
Komunikace: SD Card Reader, Bluetooth 5.2, nemá WWAN
Sítě: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, nemá on-board ethernet
Porty, sloty, konektory: 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 s podporou data transfer, Power Delivery 45-65W a DisplayPort™ 1.2, 1x HDMI® 1.4, 1x audio combo-jack (3.5mm), 1x Card reader, 1x round-tip konektor napájení
Dockování: ANO, via USB-C®, dockem s napájecím výkonem 65W a více
Operační systém: Windows® 11 Home, licencováno na CZ/SK/ENG mutaci
Baterie: integrovaná, 47Wh, Li-Ion, s podporou Rapid Charge Boost (až 2 hodiny provozu po 15ti minutách nabíjení)
Výdrž na baterii: až 11 hodin při 200 nitech (podle MobileMark® 2018); až 14 hodin přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech)
Napájení: BEZ ADAPTÉRU V BALENÍ, doporučený 65W, Round Tip (3-pin) adaptér, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost: 1,62 kg
Rozměry: 359.3 x 235 x 17.9 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Silver Registered, ErP Lot 6 / 26, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (SW řešení)
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| EAN: | 0199274425203 |
| Batéria - počet článkov: | Neuvedené |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Nie |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 15" |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Thunderbolt: | Ne |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Copilot+ PC: | Ne |
| USB-C: | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen 5 |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Vnútorná farba (NTB): | Stříbrná |
| Počet USB portov (NTB): | 3 |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
