Lenovo IdeaPad Slim 3/16ARP10/R5-150/16''/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R 83K800CDCK
Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 Operační systém: Windows 11 Home, čeština / slovenština / angličtina Procesor: AMD Ryzen 5 150 (6 jader / 12 vláken, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) Paměť: 8GB integrovaná DDR5-4800 + 8GB SO-DIMM DDR5-4800 Počet slotů (celkem/volných): (1/0) Maximální velikost: 24 GB (8 GB integrované + 16 GB SO-DIMM) DDR5-4800 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ano Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M Audio: Stereo reproduktory, 2W x2, optimalizované pro Dolby Audio™, mikrofon 2x, Pole Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou Pero: ne Polohovací zařízení: TouchPad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Čtečka otisků prstů: ne Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3) WWAN: ne Konektory USB: * 2x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 45-65W a DisplayPort™ 1.2 Další konektory: * 1x HDMI® 1.4 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x Čtečka SD karet * 1x Napájecí konektor Zabezpečení: Firmware TPM 2.0 Enabled Baterie: Integrovaná 60 Wh Napájení: bez adaptéru Barva: šedá (Luna Grey) Materiál: Hliník (vrch), PC-ABS (spodek) Rozměry(ŠxHxV): 360 x 251 x 16,9–17,9 mm Hmotnost: cca 1,73 kg Záruka: 2 roky Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_3_16ARP10?M=83K800CDCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 199274425357 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 24 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,73 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 100 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 17,9 |
| Šírka (mm): | 360 |
| Hĺbka (mm): | 251 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-150 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,55 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
