Lenovo Legion Pro 7/16AFR10H/R9-9955HX/16''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070Ti/W11P/Black/3R 83RU001ACK
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English Procesor: AMD Ryzen™ 9 9955HX (16C / 32T, 2.5 / 5.4GHz, 16MB L2 / 64MB L3) Paměť: 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Pevný disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe Optická mechanika: Ne Čtečka paměťových karet: Ne Displej: 16'' WQXGA (2560x1600) OLED 500nits (Typical) / 1100nits (Peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti 12GB GDDR7, Boost Clock 2220MHz, TGP 140W, 992 AI TOPS Webkamera: 5.0MP with E-shutter Numerická klávesnice: Ano Podsvícená klávesnice: Ano Polohovací zařízení: TouchPad Síť: 2.5GbE (RJ-45) Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 Porty: *2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 2.1 *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1 *1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x Ethernet (2.5GbE RJ-45) *1x Power connector Baterie: 99.9Wh Napájení: 400W Slim Tip (3-pin) Barva: Eclipse Black Rozměry: 364.38 x 275.94 x 21.9-26.65 mm Hmotnost: Od 2,56kg Záruka: 3 roky Premium Care Odkaz na stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/Legion_Pro_7_16AFR10H?M=83RU001ACK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 4.93 kg |
| EAN: | 199272448778 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | nVidia |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 3 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo Legion Pro 7 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 12 |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,56 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 9000 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 400 |
| Napájací konektor: | Slim Tip |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 26,65 |
| Šírka (mm): | 364,38 |
| Hĺbka (mm): | 275,94 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R9-9955HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99,9 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
