Lenovo LOQ 15IRX10 i7-13645HX/32GB/SSD 1TB/15,6"/IPS/FHD/144Hz/300nitů/RTX5060 8GB/245W/bez OS/šedá 83JE01C6CK
Název produktu: LENOVO LOQ
Modelová řada: Lenovo LOQ 15IRX10
Typ / určení: mainstreamový 15" herní notebook v konfiguraci postavené na INTEL chipsetu a nové nVidia grafice
Bundle: ne
Part Number: 83JE01C6CK
Machine Type: 83JE
Použité materiály: Plastové PC-ABS šasi
Barva: Luna Grey = šedá (šedý interier)
Odolnost: ---
Chipset: Intel® HM770 Chipset
Procesor: Intel Core™ i7-13645HX, 14-Cores (6P + 8E) / 20-Threads, P-core až 4.9GHz, E-core až 3.5GHz, 24MB Intel® Smart Cache
AI / kategorie: ANO / AI-Powered Gaming PC
NPU: ne
Grafika: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 100W, 572 AI TOPS, DLSS 4, Reflex 2, DirectX® 12 Ultimate
Operační paměť: 32GB (2x 16GB) SoDIMM DDR5-5600; 2x SoDIMM slot / 0x volný, 32GB max. (testovaných)
Úložiště: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: 2x M.2 2280 PCIe® 4.0 sloty, 1x osazený, maximálně 1TB M.2 2242 nebo 2TB M.2 2280 SSD /každý (testovaných)
Čtečka paměťových karet: ne
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: IPS, 15,6", FHD (1920x1080), 300 nitů, antireflexní 16:9, 1000 : 1, 100% sRGB, až 144Hz, 4x 85°pozorovací úhly, 88% AAR, Advanced Optimus, NVIDIA® G-SYNC®
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, 5.0MP, fixed focus, s elektronickou bezpečnostní krytkou "E-shutter"
Audio: HD Audio, Realtek® ALC3287 kodek, 2x 2W stereo reproduktory optimalizované s Nahimic Audio, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 75x120mm
Numerická klávesnice: ANO
Podsvícení klávesnice: ANO, 24-zónové RGB
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: AI Chip: LA1, porty na zadní straně
Čtečka otisků prstů: ne
Security chip: Firmware TPM 2.0
Komunikace: Bluetooth 5.2, nemá WWAN
Sítě: 100/1000M on-board ethernet (via RJ-45), Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2
Porty, sloty, konektory: 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) s USB PD 65-100W a DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1 až 8K/60Hz, 1x audio combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x konektor napájení
Dockování: ne (245W napájení)
Operační systém: bez operačního systému
Baterie: integrovaná, 60Wh, Li-Ion, s podporou Rapid Charge PRO (až 50% kapacity za 30 minut nabíjení)
Výdrž na baterii: až 3,36 hodin (podle MobileMark® 30 při 250nitech), až 7,17 hodin přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech)
Napájení: 245W, Slim-TIP 3-PIN AC adaptér, 100-240V, 50-60Hz (součást balení)
Hmotnost: 2,40 kg
Rozměry: 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ErP Lot 6 / 26, RoHS compliant
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Modelová řada: Lenovo LOQ 15IRX10
Typ / určení: mainstreamový 15" herní notebook v konfiguraci postavené na INTEL chipsetu a nové nVidia grafice
Bundle: ne
Part Number: 83JE01C6CK
Machine Type: 83JE
Použité materiály: Plastové PC-ABS šasi
Barva: Luna Grey = šedá (šedý interier)
Odolnost: ---
Chipset: Intel® HM770 Chipset
Procesor: Intel Core™ i7-13645HX, 14-Cores (6P + 8E) / 20-Threads, P-core až 4.9GHz, E-core až 3.5GHz, 24MB Intel® Smart Cache
AI / kategorie: ANO / AI-Powered Gaming PC
NPU: ne
Grafika: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 100W, 572 AI TOPS, DLSS 4, Reflex 2, DirectX® 12 Ultimate
Operační paměť: 32GB (2x 16GB) SoDIMM DDR5-5600; 2x SoDIMM slot / 0x volný, 32GB max. (testovaných)
Úložiště: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: 2x M.2 2280 PCIe® 4.0 sloty, 1x osazený, maximálně 1TB M.2 2242 nebo 2TB M.2 2280 SSD /každý (testovaných)
Čtečka paměťových karet: ne
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: IPS, 15,6", FHD (1920x1080), 300 nitů, antireflexní 16:9, 1000 : 1, 100% sRGB, až 144Hz, 4x 85°pozorovací úhly, 88% AAR, Advanced Optimus, NVIDIA® G-SYNC®
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, 5.0MP, fixed focus, s elektronickou bezpečnostní krytkou "E-shutter"
Audio: HD Audio, Realtek® ALC3287 kodek, 2x 2W stereo reproduktory optimalizované s Nahimic Audio, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 75x120mm
Numerická klávesnice: ANO
Podsvícení klávesnice: ANO, 24-zónové RGB
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: AI Chip: LA1, porty na zadní straně
Čtečka otisků prstů: ne
Security chip: Firmware TPM 2.0
Komunikace: Bluetooth 5.2, nemá WWAN
Sítě: 100/1000M on-board ethernet (via RJ-45), Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2
Porty, sloty, konektory: 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) s USB PD 65-100W a DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1 až 8K/60Hz, 1x audio combo jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x konektor napájení
Dockování: ne (245W napájení)
Operační systém: bez operačního systému
Baterie: integrovaná, 60Wh, Li-Ion, s podporou Rapid Charge PRO (až 50% kapacity za 30 minut nabíjení)
Výdrž na baterii: až 3,36 hodin (podle MobileMark® 30 při 250nitech), až 7,17 hodin přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech)
Napájení: 245W, Slim-TIP 3-PIN AC adaptér, 100-240V, 50-60Hz (součást balení)
Hmotnost: 2,40 kg
Rozměry: 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ErP Lot 6 / 26, RoHS compliant
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 0199274947774 |
| Batéria - počet článkov: | Neuvedené |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Určení (NTB): | Herní |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 15" |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Hmotnosť (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Procesor (NTB): | Intel Core i7 |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| USB-C: | Ano |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Vnútorná farba (NTB): | Šedá |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Operačný systém (NTB): | Bez OS |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
