LENOVO NTB IdeaPad 5 2-in-1 16AKP10 - Ryzen AI 5 340,16" WUXGA IPS,16GB,1TSSD,HDMI,AMD Radeon 840M,W11H,2Y CC 83KU000MCK Lenovo
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16AKP10 Operační systém: Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky Procesor: AMD Ryzen AI 5 340 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache) Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5x-7500 Počet slotů (celkem/volných): (0/0) Maximální velikost: 16GB integrovaná LPDDR5x-7500 Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: Čtečka microSD karet Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 300nitů lesklý, 45% NTSC, 60Hz, TÜV Low Blue Light, Glass, Touch Grafická karta: AMD Radeon 840M Graphics Audio: kodek Realtek® ALC3287, Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™, mikrofon 2x, pole Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou Pero: Digitální pero Lenovo® 2 Polohovací zařízení: TouchPad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Čtečka otisků prstů: ne Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4) Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto * 2x USB-C® (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4 Další konektory: * 1x HDMI® 1.4b * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x Čtečka microSD karet Zabezpečení: Bezpečnostní čip Microsoft® Pluton TPM 2.0 enabled Baterie: Integrovaná 57 Wh Napájení: 65W USB-C® (3-pin) Barva: šedá (Luna Grey) Materiál: Hliník, PC-ABS + 40 % GF Rozměry(ŠxHxV): 356 x 255 x 18,4 mm Hmotnost: cca 2 kg Záruka: 2 roky (3 roky po registraci) Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_5_2_in_1_16AKP10?M=83KU000MCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.98 kg |
| EAN: | 198156659347 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 18,4 |
| Šírka (mm): | 356 |
| Hĺbka (mm): | 255 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI5-340 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 57 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
