LENOVO NTB LOQ 15AHP11 - Ryzen™ 7 250,15.3" WQXGA IPS,32GB,1TSSD,HDMI,RTX™ 5060 8GB,W11H,2Y CC 83TN0034CK Lenovo
LENOVO NTB LOQ 15AHP11 - Ryzen™ 7 250,15.3" WQXGA IPS,32GB,1TSSD,HDMI,RTX™ 5060 8GB,W11H,2Y CC 83TN0034CK Lenovo
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:AMD Ryzen 7; Grafický čip:NVIDIA RTX 5060; Rozlíšenie:2560x1600; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica; Hmotnosť notebooku:2.1 - 2.5 kg
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:AMD Ryzen 7; Grafický čip:NVIDIA RTX 5060; Rozlíšenie:2560x1600; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica; Hmotnosť notebooku:2.1 - 2.5 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 199274947699 |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 (WQXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | NVIDIA RTX 5060 |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Procesor - počet jadier: | 8 |
| Procesor - typ: | AMD R7 |
| Spôsob použitia: | Herné |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Výkon CPU PassMark: | 25297 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.6 |
| TDP: | 45 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 15.3 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
