LENOVO NTB ThinkBook 16 G9 IRL - i5-13420H,16" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,Intel® UHD Graphics,W11P,3Y Onsite 21US0084CK Lenovo
LENOVO NTB ThinkBook 16 G9 IRL - i5-13420H,16" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,Intel® UHD Graphics,W11P,3Y Onsite 21US0084CK Lenovo
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 199273582242 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | Intel UHD |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Procesor - počet jadier: | 8 |
| Procesor - typ: | Intel Core i5 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ne |
| Výkon CPU PassMark: | 16996 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 45 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), SD karta, HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, USB Type-C, Thunderbolt |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
