LENOVO NTB ThinkPad E14 G7 - Ultra5 226V,14" 2.8K 120Hz,16GB,512SSD,FHD+IRcam,W11P 21U2004XCK Lenovo
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Operační systém: Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English Procesor: Intel Core™ Ultra 5 226V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB Intel® Smart Cache Paměť:16GB Soldered LPDDR5X-8533, MoP Memory Počet slotů (celkem/volných): NOT upgradable Maximální velikost: 16GB Pevný disk:512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 14'' 2.8K (2880x1800) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz Grafická karta: Integrated Intel® Arc™ Graphics 130V Audio: High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint Podsvícená klávesnice: Ano Numerická klávesnice: Ne Čtečka otisků prstů: Ano Síť: Ethernet (100/1000 M) Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3 Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On * 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1 Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x RJ-45 Zabezpečení: * Bezpečnostní čip diskrétní TPM 2.0 Enabled * Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm * IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje) Baterie: Integrovaná 64Wh Napájení: 65W USB-C® (3-pin) Barva: černá (Black) Materiál: Hliník Rozměry (ŠxHxV): 313 x 220,3 x 10,1 mm Hmotnost: cca 1,32 kg Záruka: 3Y Onsite Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_E14_Gen_7_Intel?M=21U2004XCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.26 kg |
| EAN: | 199275366857 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 1 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad E |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,32 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 220,3 |
| Šírka (mm): | 313 |
| Hĺbka (mm): | 10,1 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-226V |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 64 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
