LENOVO NTB ThinkPad E14 G7 - Ryzen 5 220,14" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,AMD Radeon 740M,W11P,3Y Onsite 21T0004YCK Lenovo
LENOVO NTB ThinkPad E14 G7 - Ryzen 5 220,14" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,AMD Radeon 740M,W11P,3Y Onsite 21T0004YCK Lenovo
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.64 kg |
| EAN: | 199271833711 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | AMD Radeon 740M |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Procesor - počet jadier: | 0 |
| Procesor - typ: | AMD R5 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ne |
| Výkon CPU PassMark: | 0 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 0 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 0 |
| TDP: | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
