Lenovo ThinkPad L/L13 2-in-1 Gen 6 (Intel)/U5-225U/13,3''/WUXGA/T/16GB/512GB/Intel int/W11P/Gray/3R O 21R70021CK
Model: Lenovo ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (Intel)Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech /Slovak / English Procesor: Intel Core Ultra 5 225U (12 jader (2P + 8E + 2LPE), 14 vláken, P-core 1.5/4.8 GHz, E-core 1.3/3.8 GHz, LPE-core 0.7/2.4 GHz, 12 MB cache) Paměť: 16GB Soldered LPDDR5x-8533 Počet slotů (celkem/volných): 0/0 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Rozšiřující sloty pevného disku: ne Optická mechanika: ne Displej: 13.3'' WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitů Anti-reflection / Anti-smudge, 100% sRGB, 60Hz, dotykový Grafická karta: Intel Graphics 4-Cores iGPU Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Web kamera: 5MP+IR s Privacy Shutter Čtečka otisku prstů: ano SmartCard Reader: ano WWAN:Quectel EM061K-GL, 4G LTE CAT6, with Embedded eSIM Síť: bez Ethernetu Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.3 USB: *2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On *2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 Další konektory: *1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x Smart card reader *1x Nano-SIM card slot Čtečka paměťových karet: ne TPM 2.0: ano Baterie: 54,7Wh Napájení: 65W USB-C Barva: Šedá Materiál: Aluminium (Top), GFRP (Bottom) Rozměry: 299 x 215 x 15.7 mm Hmotnost: 1,30 kg TCO Certified: Ano
Záruka: 3roky Onsite Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_L13_2_in_1_Gen_6_Intel?M=21R70021CK
Záruka: 3roky Onsite Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_L13_2_in_1_Gen_6_Intel?M=21R70021CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.23 kg |
| EAN: | 198158710848 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad L |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7467 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Uhlopriečka ("): | 13,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,30 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 15,7 |
| Šírka (mm): | 299 |
| Hĺbka (mm): | 215 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-225U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025050163 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 54,7 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
