Lenovo Yoga 7 2-in-1/14IPH11/U7-355/14''/2880x1800/T/32GB/1TB/Intel int/W11P/Seashell/3R On-Site 83TC003RCK
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IPH11 * Copilot+ PC * Intel® Evo™ * IR kamera pro Windows Hello * Lenovo® Yoga® Pen Gen 2 with Case (Seashell) Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina Procesor: Intel Core Ultra 7 355, 8 jader (4P + 4LPE) / 8 vláken, P-core 2.3/4,7GHz, LP E-core 1.7/3,5GHz, 12MB Intel Smart Cache NPU: až 49 TOPS Paměť: 32GB integrovaná LPDDR5x-7467 Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0) Maximální velikost: 32GB, nelze navýšit Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Sloty pevného disku: 1x M.2 SSD (max 2TB) Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: Dotykový 14'' 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100 nitů (peak) / 500 nitů (typický) lesklý / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 100% sRGB, 99% Adobe RGB, 120Hz, Eyesafe, Dolby Vision, Flicker Free, DisplayHDR True Black 1000, sklo, dotyk, X-Rite, PureSight Pro Grafická karta: Integrovaný Intel Graphics Audio: 4 stereo reproduktory, 2x 2W (woofery), 2x 2W (výškové reproduktory), optimalizované s Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), kodek Realtek ALC3347, SoundWire®, 4x mikrofon, pole Webkamera: 5MP + IR s privátní krytkou Polohovací zařízení: Beztlačítkový multidotykový touchpad s povrchem podobným sklu z mylaru, podporuje Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstu: ne Pero: ano, Lenovo Yoga Pen Gen 2 with Case (Seashell) Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4) Porty USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps), vždy zapnuto * 2x Thunderbolt™ 4, s USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1 Další porty: * 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor sluchátka / mikrofon (3.5mm) * 1x čtečka microSD karet Bezpečnostní čip: firmware TPM 2.0 Baterie: integrovaná 70Wh Výdrž baterie: 16h (MobileMark® 30@250nits) Napájení: bez adaptéru Barva: Seashell Materiál: Recyklovaný hliník + silikonová Veganská kůže (horní část), hliník (dolní část) Rozměry: 317 x 228 x 15,95mm Hmotnost: cca 1,4kg Záruka: 3 roky Premium care s Onsite Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga_7_2_in_1_14IPH11?M=83TC003RCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky konvertibilné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.08 kg |
| EAN: | 199274937447 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Obsah balenia: | Lenovo® Yoga® Pen Gen 2 with Case (Seashell) |
| Modelový rad: | Lenovo Yoga 7 2-in-1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7467 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Jiné slitiny |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,4 |
| Farba: | Seashell |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,3 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 228 |
| Šírka (mm): | 317 |
| Hĺbka (mm): | 15,95 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-355 |
| Platforma Intel® Evo™: | Áno |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Ne |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 49 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
