Lenovo Yoga Pro 7/14IAH10/U7-255H/14,5''/3000x1876/T/32GB/1TB/Intel int/W11H/Gray/3R On-Site 83KF0022CK
LENOVO NTB Yoga Pro 7 14IAH10 - Ultra 7 255H,14.5" 3K OLED,32GB,1TSSD,HDMI,Intel Arc 140T,W11H,3Y Premium 83KF0022CK Lenovo
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core Ultra 7; Grafický čip:Intel Arc 140T; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, SD karta, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:BlueTooth, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica, Čítačka pamäťových kariet; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core Ultra 7; Grafický čip:Intel Arc 140T; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, SD karta, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:BlueTooth, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica, Čítačka pamäťových kariet; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky konvertibilné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.99 kg |
| EAN: | 198158203685 |
| Grafická karta: | Intel Arc 140T |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Procesor - počet jadier: | 8 |
| Procesor - typ: | Intel Core Ultra 7 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Výkon CPU PassMark: | 30610 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.8 |
| TDP: | 45 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14.5 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, SD karta, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | BlueTooth, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica, Čítačka pamäťových kariet |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
