Lexar SDXC Professional SILVER Plus 1066x UHS-I/U3/A2/4K R205/W100 (V30) 64GB LSDSIPL064G-BNNNG
Značka: Lexar
Lexar SDXC Professional SILVER Plus 1066x UHS-I/U3/A2/4K R205/W100 (V30) 64GB LSDSIPL064G-BNNNG
Značka: Lexar
Lexar SDXC Professional SILVER Plus 1066x UHS-I/U3/A2/4K R205/W100 (V30) 64GB LSDSIPL064G-BNNNG
Technológia pamäťovej karty:SecureDigital eXtended Capacity (SD XC); Kapacita (v GB):64
Technológia pamäťovej karty:SecureDigital eXtended Capacity (SD XC); Kapacita (v GB):64
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 843367134120 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Nie |
| Kapacita pamäťovej karty: | 64 GB |
| Technológia pamäťovej karty: | SecureDigital eXtended Capacity (SD XC) |
| Rýchlosť zápisu min. (MB/s): | 150 |
| UHS: | U3 |
| Video Class: | V30 |
| Typické použitie: | Nahrávanie 4K videí |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Predajňa ZV
AXAGON CRE-X1 External Mini Card Reader 5-slot ALL-IN-ONE Axagon
Na sklade
(13 ks)
€7,27 bez DPH
€8,94
AKASA externí čtečka Smart karet a NFC ID AK-CR-15BK Akasa
Na sklade
(20 ks)
€25,52 bez DPH
€31,39
AXAGON CRE-SMPC, USB-C PocketReader čítačka kontaktných kariet ID card (eID klient) Axagon
Na sklade
(11 ks)
€9,16 bez DPH
€11,27
AKASA externí čtečka Smart karet - bílá AK-CR-03WHV2 Akasa
Na sklade
(18 ks)
€13,48 bez DPH
€16,58
AKASA int. USB 2.0 interná čítačka kariet + USB 2.0 AK-ICR-07 Akasa
Na sklade
(20 ks)
€16,58 bez DPH
€20,39
AXAGON CRE-S3, USB-A 3.2 Gen 1 - SUPERSPEED čtečka karet, 3-slot & lun SD/microSD/CF, podpora UHS-II Axagon
Na sklade
(1 ks)
€19,22 bez DPH
€23,64
Predajňa ZV
AXAGON CRE-SM2, USB externí čtečka 4-slot Smart card/ID card (eObčanka) + SD/microSD/SIM Axagon
Na sklade
(8 ks)
€12,11 bez DPH
€14,90
Podobné produkty
Kingston Canvas Select Plus/Micro SDXC/64GB/UHS-I U1 / Class 10/+ Adaptér SDCS3-64GB
Na sklade
(>100 ks)
€11,27 bez DPH
€13,86
SanDisk MicroSDXC karta 1TB Extreme PRO (R:280/W:150 MB/s, UHS-II, V60) SDSDXEP-1T00-GN4IN
Na sklade
(4 ks)
€587,72 bez DPH
€722,90
HIKSEMI MicroSDXC karta 64GB, C10, UHS-I, (R:92MB/s, W:30MB/s) + adapter HS-TF-C1(STD)-64G-NEO-AD-W Hikvision
Na sklade
(88 ks)
€11,01 bez DPH
€13,54
