MIKROTIK RouterBOARD LHG XL 5 AC + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1x 5GHz 802.11a/c, 27dBi anténa) outdoor RBLHGG-5acD-XL MikroTik
Značka: MikroTik
MIKROTIK RouterBOARD LHG XL 5 AC + L3 (716MHz, 256MB RAM, 1x 5GHz 802.11a/c, 27dBi anténa) outdoor RBLHGG-5acD-XL MikroTik
Značka: MikroTik
(POZOR balení
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RBLHGG-5acD-XL |
| Architecture | ARM 32bit |
| CPU | IPQ-4018 |
| CPU core count | 4 |
| CPU nominal frequency | 716 MHz |
| Dimensions | O 550 x 245 mm; |
| License level | 3 |
| Operating System | RouterOS |
| Size of RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -40°C to 70°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-30 V |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 8 W |
Wireless
| Details | |
|---|---|
| Wireless 5 GHz number of chains | 2 |
| Wireless 5 GHz Max data rate | 867 Mbit/s |
| Wireless 5 GHz standards | 802.11a/n/ac |
| AC speed | AC1200 |
| Antenna gain dBi for 5 GHz | 27 |
| Wireless 5 GHz chip model | IPQ-4018 |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Wireless specifications
| 5 GHz | Transmit (dBm) | Receive Sensitivity |
|---|---|---|
| 6MBit/s | 25 | -96 |
| 54MBit/s | 21 | -80 |
| MCS0 | 25 | -96 |
| MCS7 | 20 | -75 |
| MCS9 | 18 | -70 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | WiFi AP a Routre |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 4752224003942 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Ubiquiti NanoStation 5AC Loco, NS-5ACL-5, Loco5AC, 5-pack Loco5AC-5
Na sklade
(4 ks)
€185,69 bez DPH
€228,40
Baseus bezdrôtová nabíjacia magnetická podložka Simple Mini4 Qi2 15W čierna 6932172658427 NoName
Na sklade
(2 ks)
€27,83 bez DPH
€34,23
Mikrotik GPeR Gigabitový pasivní ethernet repeater
Na sklade
(20 ks)
€19,96 bez DPH
€24,55
PremiumCord Adapter USB-C na Gigabit 10/100/1000Mbps + 3x USB3.2 konektor ku31ether05
Na sklade
(3 ks)
€11,85 bez DPH
€14,58
Podobné produkty
TP-Link EB210 Pro BE3600 dvoupásmový Wi-Fi 7 router TP-link
Na sklade
(3 ks)
€74,69 bez DPH
€91,87
Ubiquiti U7-Pro-XGS, UniFi AP U7 Pro XGS, biela
Na sklade
(5 ks)
€245,53 bez DPH
€302
Teltonika Wi-Fi 6 Access Point - TAP400 TAP400000000
Na sklade
(6 ks)
€78,90 bez DPH
€97,05
TP-Link ER703WP-4G-Outdoor OMADA VPN 4G+Cat6 venkovní router (AX3000,3xGbEWAN/LAN,1xPoE+,2xPoE-out,1xnanoSIM,IP55) TP-link
Na sklade
(2 ks)
€229,11 bez DPH
€281,81
TP-Link EAP772-Outdoor BE9300 WiFi7 AP TP-link
Na sklade
(1 ks)
€234,07 bez DPH
€287,91
