PremiumCord Kabel síťový 230V k magnetofonu 3m, bílý kpspm3w
Délka kabelu 3m
max. 2,5A
Euro konektor na Euro 8 konektor
barva bílá
max. 2,5A
Euro konektor na Euro 8 konektor
barva bílá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592220006167 |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Barva (kabel): | Bílá |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Délka (kabel): | 2,1m - 3m |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Manuál: | Jiný |
| Konektor 2 (kabel): | IEC C |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
