Prodlužovací kabel Lanberg PS1, 3 zásuvky, 1,5m, vypínač, černá PS1-03E-0150-BK Natec
LANBERG Prodlužovací přívod 1.5M 3X klasická zásuvka s vypínačem měď kabel černý Specifikace:
- Počet zásuvek: 3
- Typ patice: francouzská CEE 7/5
- Typ zástrčky: Uni-Schuko CEE 7/7
- Vodiče: 3 x 1,0 mm CU
- Max. spotřeba 2500W
- Ochrana před rušením dítěte
- Odolnost IP20
- Černá barva
- Délka kabelu: 1,5m
- Počet zásuvek: 3
- Typ patice: francouzská CEE 7/5
- Typ zástrčky: Uni-Schuko CEE 7/7
- Vodiče: 3 x 1,0 mm CU
- Max. spotřeba 2500W
- Ochrana před rušením dítěte
- Odolnost IP20
- Černá barva
- Délka kabelu: 1,5m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 5901969415445 |
| Určení (kabel): | Prodlužovací |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Konektor 2 (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Výrobce (kabel): | Lanberg |
| Barva (kabel): | Černá |
| Provedení konektoru (kabel): | Lomený |
| Délka (kabel): | 1,1m - 2m |
| GPSR: | Impakt S.A.;Stanisława Lema 16,Mosina,62-050,Polsko;product@impakt.com.pl,+48611010230 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
