Samsung QE50QN80FA 50" TV, Neo QLED, 4K Ultra HD, Neo Quantum HDR, Tizen, Apple AirPlay, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB QE50QN80FAUXXH
Samsung QE50QN80FA 50" TV, Neo QLED, 4K Ultra HD, Neo Quantum HDR, Tizen, Apple AirPlay, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB QE50QN80FAUXXH
Operačný systém TV:Tizen; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Technológia TV:QLED; Technológia panela:QLED; Tuner:DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
Operačný systém TV:Tizen; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Technológia TV:QLED; Technológia panela:QLED; Tuner:DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Televízory |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 16.18 kg |
| EAN: | 8806095995533 |
| Displej - rozlíšenie: | 3840x2160 (UHD, 4K) 16:9 |
| HDR typ: | HDR10+ |
| Obnovovacia frekvencia TV: | 50/60 Hz |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Smart TV: | Áno |
| Uhlopriečka displeja ("): | 50 |
| Operačný systém TV: | Tizen |
| Technológia TV: | QLED |
| Technológia panela: | QLED |
| Tuner: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Duálny tuner: | Nie |
| Funkcie: | Amazon Alexa, EPG, Google Assistant, HDR, Herní režim, Chytrý režim, IP Control, Local Dimming, Ovládání gesty, Ovládání hlasem, PictureInPicture (PIP), Probuzení přes HDMI, Světelný senzor, Chytrý ovladač, IPTV, Wi-Fi, HBB - TV, USB prehrávanie, Webový prehliadač, BlueTooth, VESA uchytenie |
| Rozhranie: | HDMI, USB, LAN |
| HDMI počet: | 4 |
| Pripojenie: | Wi-Fi, Bluetooth, Apple Airplay |
| VESA rozmery: | 200x200 |
| Výkon reproduktorov (W): | 30 |
| Spotreba (W): | 70 |
| Hmotnost (kg): | 14 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.


