Samsung U8072F 75" TV, 4K Ultra HD, HDR, Tizen, Apple AirPlay, OTS Lite, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB UE75U8072FUXXH
Samsung U8072F 75" TV, 4K Ultra HD, HDR, Tizen, Apple AirPlay, OTS Lite, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB UE75U8072FUXXH
Trieda energetickej účinnosti : G
Informačný list výrobku
.
Trieda energetickej účinnosti : G
Informačný list výrobku
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Televízory |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 22.8 kg |
| EAN: | 8806097067597 |
| Displej - rozlíšenie: | 3840x2160 (UHD, 4K) 16:9 |
| HDR typ: | HDR10+ |
| Obnovovacia frekvencia TV: | 50/60 Hz |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:9 |
| Spôsob použitia: | Domáce/Kancelárske |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Smart TV: | Áno |
| Uhlopriečka displeja ("): | 75 |
| Operačný systém TV: | Tizen |
| Technológia TV: | LED |
| Technológia panela: | LED |
| Tuner: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Duálny tuner: | Nie |
| Funkcie: | Amazon Alexa, EPG, Google Assistant, HDR, Herní režim, Chytrý ovladač, Chytrý režim, IP Control, IPTV, Ovládání gesty, Ovládání hlasem, Probuzení přes HDMI, Světelný senzor, Wi-Fi, HBB - TV, USB prehrávanie, Webový prehliadač, BlueTooth, VESA uchytenie |
| Rozhranie: | HDMI, USB, LAN |
| HDMI počet: | 3 |
| Pripojenie: | Apple Airplay, Bluetooth, Wi-Fi |
| VESA rozmery: | 200x200 |
| Výkon reproduktorov (W): | 20 |
| Spotreba (W): | 140 |
| Hmotnost (kg): | 22.8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



