SEAGATE Externí HDD 20TB, USB 3.0, 3,5" STKP20000400 Seagate
SEAGATE Externí HDD 20TB, USB 3.0, 3,5" STKP20000400 Seagate
Formát:3.5"; Rozhranie:externí USB 3.0; Typ disku:HDD externý
Formát:3.5"; Rozhranie:externí USB 3.0; Typ disku:HDD externý
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 3,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.36 kg |
| EAN: | 8719706043700 |
| Použitie diskov: | Externí disky, Pro PC |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 20000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.0 |
| Disk - typ: | HDD externý |
| Chladič disku: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
