SEAGATE HDD 1200GB EXOS 10E2400, 2.5", SAS, 512n, 10000 RPM, Cache 128MB ST1200MM0009 Seagate
SEAGATE HDD 1200GB EXOS 10E2400, 2.5", SAS, 512n, 10000 RPM, Cache 128MB ST1200MM0009 Seagate
Formát:2.5"; Rozhranie:externí RJ45 (Ethernet); Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):128
Formát:2.5"; Rozhranie:externí RJ45 (Ethernet); Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):128
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 7636490073366 |
| Použitie diskov: | Pro Servery |
| Formát: | 2.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 1200 |
| Rozhranie: | externí RJ45 (Ethernet) |
| Otáčky HDD: | 10000 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 128 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
