SEAGATE HDD BarraCuda 3.5" Hard Drive 24TB, 6Gb/S SATA, 512e, 7200 RPM,cache 512 Mb ST24000DM001 Seagate
SEAGATE HDD BarraCuda 3.5" Hard Drive 24TB, 6Gb/S SATA, 512e, 7200 RPM,cache 512 Mb ST24000DM001 Seagate
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| EAN: | 8719706439480 |
| Použitie diskov: | pre PC |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 24000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
