SEAGATE HDD EXOS X24 3,5" - 16TB, SATA, 512MB, 512e ST16000NM002H Seagate
SEAGATE HDD EXOS X24 3,5" - 16TB, SATA, 512MB, 512e ST16000NM002H Seagate
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 763649175231 |
| Použitie diskov: | Pro Servery |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 16000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
