SEAGATE HDD IRONWOLF PRO (NAS) 24TB SATAIII/600, 7200rpm ST24000NT002 Seagate
SEAGATE HDD IRONWOLF PRO (NAS) 24TB SATAIII/600, 7200rpm ST24000NT002 Seagate
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):512
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 8719706437073 |
| Použitie diskov: | pre NAS |
| Formát: | 3.5" |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 512 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
