Synology 3,5" HDD HAT3320-20T Plus (NAS) (20TB, SATA III, 7200 RPM, 1GB)
Značka: Synology
Synology 3,5" HDD HAT3320-20T Plus (NAS) (20TB, SATA III, 7200 RPM, 1GB)
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 4711174726561 |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 20000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | Nešpecifikované |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
AKASA HDD box N.Stor S12, 2.5" SATA HDD/SSD v šachte pre optickú jednotku SATA (výška HDD do 13 mm) AK-OA2SSA-BKV2 Akasa
Na sklade
(20 ks)
€8,88 bez DPH
€10,92
AXAGON ADM2-CM USB-C 10Gbps - M.2 NVMe & SATA SSD adaptér, kábel USB-C 10cm Axagon
Na sklade
(10 ks)
€19,58 bez DPH
€24,08
AXAGON ADSA-CC USB-C 10Gbps - NVMe M.2 SSD & SATA 2.5"/3.5" SSD/HDD CLONE MASTER 2 adaptér Axagon
Na sklade
(4 ks)
€44,68 bez DPH
€54,96
Dokovací stanice pro HDD 2,5''/3,5'' USB 3.0 Natec Kangaroo, včetně napájecího adaptéru NSD-0954
Vypredané
€20,43 bez DPH
€25,13
AKASA USB 3.1 Gen 2 ext. slim rámček pre M.2 SSD AK-ENU3M2-03 Akasa
Na sklade
(18 ks)
€33,52 bez DPH
€41,23
AXAGON EEM2-SB2, USB-C 3.2 Gen 2 - M.2 NVMe & SATA SSD kovový RAW box, bezšroubkový, černý Axagon
Na sklade
(12 ks)
€20,84 bez DPH
€25,63
HIKSEMI externí box MDC1, M.2 NVMe Enclosure, Až 2280, černá HS-HUB-MDC1(STD)-NVME-SEMI Hikvision
Na sklade
(92 ks)
€9,54 bez DPH
€11,73
Podobné produkty
WD GOLD WD141KRYZ 14TB SATA/ 6Gb/s 512MB cache 7200 otáčok za minútu, CMR, Enterprise WD142KRYZ Western Digital
Na sklade
(1 ks)
€537,48 bez DPH
€661,10
WD Purple 3,5" HDD 6,0TB IntelliSeek RPM 256MB SATA 6Gb/s WD64PURZ Western Digital
Na sklade
(16 ks)
€230,81 bez DPH
€283,90
WD PURPLE PRO WD241PURP 24TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 287MB/s, CMR Western Digital
Na sklade
(1 ks)
€848,78 bez DPH
€1 044
Seagate IronWolf/12 TB/HDD/3.5''/SATA/7200 RPM/3R ST12000VN0008
Na sklade
(5 ks)
€385,61 bez DPH
€474,30
