Synology HAT5310-24T 3.5'' SATA HDD HAT5320-24T
Značka: Synology
Synology 3,5" HDD HAT5320-24T Enterprise (NAS) (24TB, SATA III, 7200 RPM, 1GB)
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované
Formát:3.5"; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:HDD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované
Dodatočné parametre
| Kategória: | disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| EAN: | HDEB034J4A51 |
| Použitie diskov: | pre NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 24000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Disk - typ: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | Nešpecifikované |
| Chladič disku: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Delock Adaptér PCI Express x1 na M.2 Key M 64105 DeLock
Na sklade
(2 ks)
€11,35 bez DPH
€13,96
AKASA USB 3.1 Gen 2 ext. slim rámček pre M.2 SSD AK-ENU3M2-03 Akasa
Na sklade
(18 ks)
€27,22 bez DPH
€33,48
Predajňa ZV
AXAGON EE35-XA3, USB 3.2 Gen 1 - SATA, 3.5" externý box ALINE Axagon
Na sklade
(19 ks)
€18,06 bez DPH
€22,21
Vonkajší rám CHIEFTEC pre M.2 PCIe NVMe/S-ata SSD Enclosure Tool-Less, s konektorom USB typu C, čierna CEB-M2C-TL Chieftec
Na sklade
(2 ks)
€28,78 bez DPH
€35,40
HIKSEMI externí box MHB201, Hard Disk Enclosure, 2.5" SATA III, černá HS-HUB-MHB201(STD)-SEMI-2.5-SATA-B Hikvision
Na sklade
(54 ks)
€4,82 bez DPH
€5,93
AXAGON CLR-M2XT, hliníkový pasívny chladič pre jedno aj obojstranný M.2 SSD disk, výška 24 mm Axagon
Na sklade
(9 ks)
€11,41 bez DPH
€14,03
Podobné produkty
WD GOLD WD241KRYZ 24TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 291MB/s, CMR, Enterprise Western Digital
Na sklade
(6 ks)
€856,26 bez DPH
€1 053,20
WD Blue/6TB/HDD/3.5''/SATA/5400 RPM/2R WD60EZAX Western Digital
Na sklade
(3 ks)
€190,08 bez DPH
€233,80
HDD 6TB Seagate IronWolf Pro 256GB SATAIII 7200rpm ST6000NT001
Na sklade
(10 ks)
€273,74 bez DPH
€336,70
HDD 26TB Western Digital WD260KFGX Red Pro
Na sklade
(18 ks)
€855,12 bez DPH
€1 051,80
